nettepet kategoriler
nettepet user

CİNS
ŞEHİRLER
    Köpek    Pomeranian Boo

Yavru Patiler'Den En Fazla 2Kg Olabilen Pomereanian Boo Fit Oglumuz

Yavru Patiler'Den En Fazla 2Kg Olabilen Pomereanian Boo Fit Oglumuz

Fotoğraflar yükleniyor

Detaylar

Adres
İstanbul / Tuzla
Yaşı
3 Aylık
Cinsiyet
Erkek
Aşı Durumu
Yapıldı
İç Parazit Aşısı
Dış Parazit Aşısı
Kredi Kartı Ödeme
Şehir Dışına Gönderim
Tuvalet Eğitimi
Var
Kimden
Petshop

Açıklama

Yavru Patiler'den yarışma düzeyinde safkan ve orjinal pomereanian köpeği.


Dünyanın sayılı ülkelerinde favori olarak gösterilen ve en akıllı 5 ırk arasında sıralamaya giren pomereanian yavruları artık size çok yakın.


Pomereanian yavrularının bakımı çok kolaydır. Evde beslenirler, dışarı çıkarılmasına gerek yoktur. Tüy dökümleri yok denecek kadar azdır. Pomereanian köpekleri tüy döker mi? Sorusunun cevabını böylelikle vermiş olduk. Hatta bu yavruları tras ettirirseniz tüy dökümleri %70-%80 oranında azalır. Bakımları son derece kolaydır. Nasıl beslenir? sorusunun cevabı çok açık. Altıncı ayına kadar günde 4 defa mama vermek yeterlidir. 6. aydan sonra ise öğün sayısı 3 e indirilir. Bu yavrular çiş ve kaslarını halı ve eve odaya yapmasın diye tuvalet başlangıç eğitimleri alınmıştır. Yasa gereği mikro çipleri takılmıştır. Günü gelen tüm aşıları yapılmıştır. Karne ve TC pasaportları hazırlanmış olup tarafınıza verilecektir. Yavru tarafınıza ırk ve 7 günlük sağlık garantisi ile verilecektir. 12-16 yıl arasında yaşayan bu yavrular evde başta çocuklar olmak üzere bütün canlılarla iyi derecede anlaşırlar. Isırma ve saldırma huyları da yoktur. Pandemi nedeni ile gelemeyen hayvan severlere izin kağıdı ile İstanbul Tuzla daki merkezimizde yavrular teslim edilir. Gelemeyen hayvan severler için İstanbul içi teslimat imkanı sunuyoruz. İstanbul dışına ise en yakın havaalanına THY ile gönderim imkanı sunuyoruz.

Yavru Patiler Pet Boutigue
Yavru Patiler Pet Boutigue
Üyelik tarihi: 9 Ocak 2021
Cep No: 532 419 78 25
İlan Sahibi:
Yavru Patiler Pet Boutigue
Dolandırıcılara Karşı Dikkat
  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • Sitemizde asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, telif hakları, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, sitemiz bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Aşı Durumu
  • Aşı Durumu:
    Yapıldı
  • İç Parazit Aşısı:
  • Dış Parazit Aşısı: