nettepet
nettepet

Pomeranian Boo

Pomeranian Boo
KöpekPomeranian Boo kategorisinde 476 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı Fiyat İlan Tarihi Cinsiyet

Pomeranian 2024 Fiyatları ve İlanları

Pomeranian 2024 Fiyatları 15.000- 35.000 TL ortalama fiyata sahiptir. Sahiplenmek isteyenler için fiyatları cinslerine göre, yaşlarına ve eğitim durumlarına göre çeşitli farklılık gösterir..

Pomeranian Boo Fiyatları: Pomeranian Boo, özellikle kısa ve yuvarlak yüzüyle bilinir. Son yıllarda oldukça popülerleşen bu ırk, yüksek talep görmekte ve bu da Pomeranian Boo Fiyatlarını etkilemektedir. 13.000 TL’den başlayan fiyatları 35.000 TL’ye kadar yükselir. Sevimli görünüşü bu köpeğin fiyatını yükselten en büyük etkenlerden biridir.

Boo Köpek Fiyatları: Boo köpek, genelde Pomeranian Boo ile karıştırılır. Kısacık tüyleri ve tombul yüzleriyle bilinen Boo köpekler, tıpkı Pomeranian Boo gibi yüksek fiyatlara satılmaktadır.

Pomeranian Spitz Fiyatları: Pomeranian Spitz daha sivri bir yüze ve uzun tüylere sahip olup, klasik Pomeranian görüntüsünden biraz daha farklıdır. Bu özellikleri nedeniyle bazı köpek severler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Fiyatları 3500 TL ile 12.000 TL aralığındadır.

Pomeranian Yavru Fiyatları: Yavru Pomeranian'lar enerjik yapıları ve minik bedenleriyle birçok insanın ilgisini çekmektedir. Pomeranian Yavru Fiyatları 2000 TL’den başlar.

Pomeranian Boo Beyaz Fiyatları: Beyaz Pomeranian Boo, saf beyaz tüyleriyle oldukça dikkat çeker. Bu özel renk, Pomeranian Boo Beyaz Fiyatları diğer türlere göre biraz daha yüksektir. 7500 TL – 40.000 TL arasında fiyatlarıyla sahiplenebilmeniz mümkündür.

Pomeranian Puppy Fiyatları: Pomeranian puppy fiyatı 7000 TL ile 30.000 TL arasındadır.

Teddy Bear Köpek Fiyatı: Teddy Bear, genellikle Pomeranian ve Shih Tzu karışımı olarak bilinir. Bu karışım, köpeğe özgün bir görünüm kazandırır.  Teddy Bear Köpek Fiyat 15.000 TL ile 35.000 TL arasındadır.

Pomeranian Teacup Fiyatları: Teacup terimi, genellikle standart boyutunun altında olan minyatür Pomeranian köpekleri için kullanılır. Teacup’lar minik boyutları nedeniyle oldukça popülerdir. Dolayısıyla Pomeranian Teacup Fiyatları 8000 TL ile 30.000 TL arasındadır.

Pomeranian Tilki Surat Fiyatları: Tilki yüzüne sahip Pomeranian köpekler, sivri yüzleri ve tüyleri ile bilinir. Bu özel görünüm onları diğer Pomeranian türlerinden ayrı tutmaktadır. Pomeranian tilki surat fiyatları 10000 TL – 35.000 TL olarak değişir.

Süs Köpeği Pomeranian Fiyatı: Süs köpeği Pomeranian fiyatı 7500 TL’den başlayarak 30.000 TL’ye kadar cinslerine bağlı olarak farklılık gösterir.