SCOTTİSH STRAİGHT GRİ OĞLUŞ

SCOTTİSH STRAİGHT GRİ OĞLUŞ

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 77766
İlan Tarihi 27 Mayıs 2021
Türü Kedi
Cinsi Scottish Fold
Yaşı 2 Aylık
Cinsiyet Erkek
Aşı Durumu Eksik
Tuvalet Eğitimi Var
Kimden Sahibinden

7 yıllık profesyonel yetiştiriciyiz bünyemiz dahilinde sorumlu veteriner hekim eşliğinde pet hotel, pet cafe ve pet market bulundurarak ev ortamında doğup özenle büyüttüğümüz çocuklarımızı sağlıklı ırk garantili şekilde sahiplendiriyoruz. Bebeklerimiz doğduğu andan itibaren anne sütü ve doğal probiotik ürünler kullanılarak kuru mamaya başkayana kadar sağlıklı gelişimlerinin tamamlanmasını hedefliyoruz.

Kuru mamaya ilk başlangıçta ROYAL CANIN MOTHER AND BABY CAT , ADVANCE KİTTEN ,  SCHESİR YAŞ MAMA VE MULTİVİTAMİN ürünlerle destekleniyor. Yeni ailelerine uğurlamadan iç parazit uygulamalarını yaptırıp pet passportları ile birlikte teslim ediyoruz. Sağlığı için gerekli grama ulaşana kadar anne yanından ayırmıyoruz. Şu ana kadar sahiplendirdiğimiz tüm çocukları @scottishfold_mersin_  @petibor.petstore isimli instagram hesabından takip edebilirsiniz

Güvenilir Üye

Buşra çevirme

Üyelik tarihi: 6 Şubat 2021

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep538 064 27 08
İş506 926 48 49
WhatsApp538 064 27 08
İlan sahibi: Buşra çevirme
Ara WhatsApp

 Dolandırıcılara Dikkat! 

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • Sitemizde asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, telif hakları, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, sitemiz bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.