Renkli ve Sevimli Muhabbet Kuşları! 45 Günlük Yavrularımızı Satıyoruz

Renkli ve Sevimli Muhabbet Kuşları! 45 Günlük Yavrularımızı Satıyoruz

Fotoğraflar yükleniyor

180
İlan No 104209
İlan Tarihi 26 Mayıs 2023
Türü Kuş
Cinsi Muhabbet Kuşu
Yaşı 2 Aylık
Cinsiyet Dişi
Aşı Durumu Yapılmadı
Tuvalet Eğitimi Yok
Kimden Sahibinden
Pazarlık vardır!

Harika Muhabbet Kuşları! Sevgiyle büyüttüğüm ve özenle bakımını yaptığım 45 günlük muhabbet kuşlarımı satıyorum. Renkli ve sevimli bu yaratıklar, evinize canlılık katacak mükemmel arkadaşlar olacak.


Bu muhabbet kuşları, sağlıklı ve enerjik yapılarıyla öne çıkıyor. Zeki ve eğitilebilir olan bu yavrular, size sevgi dolu bir bağ kuracak ve sizinle keyifli anılar paylaşacak.


Muhabbet kuşları, herhangi bir ev ortamına mükemmel şekilde uyum sağlar. Bakımları kolaydır ve size çok zamanınızı almaz.


Siz de bu benzersiz muhabbet kuşlarından birini veya birkaçını sahiplenmek isterseniz, sizi bekliyorum. Adil fiyatlarla sağlıklı ve sevimli muhabbet kuşlarına sahip olma fırsatını kaçırmayın.


Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. Birlikte yaşayacakları harika bir ev bulmak için sabırsızlanıyorum. Evlerinize renk katacak bu özel yaratıklara şans verin !

 Dolandırıcılara Dikkat! 

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • Sitemizde asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, telif hakları, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, sitemiz bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
0568