POFUDUK SAFKAN TEK GÖZ VE DOLL FACE İRAN KEDİLERİ

POFUDUK SAFKAN TEK GÖZ VE DOLL FACE İRAN KEDİLERİ

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 99845
İlan Tarihi 3 Mart 2023
Türü Kedi
Cinsi İran Kedisi
Yaşı 3 Aylık
Cinsiyet Erkek
Aşı Durumu Yapılmadı
Tuvalet Eğitimi Var
Kimden Sahibinden

çok tatlı , çok iyi huylu ,sevimli ve uyuncu iki kardeş. ikiside iran kedisi olup anne altından alınmış ve ayne evde buyumuşlerdir. muhtaşam kalite ırk garantili safkan ve orjinal iran (persian) yavrularımız.gayet sağlıklı ve veteriner köntrölünde büyüyorlar.

erkek olan bembeyaz ,pamuk gibi tuylu bu pofudukların ikiside 2.5 aydır .erkek kedim çok nadir bulunan özel bir tür olan "odd eyes" tır . (yani tek göz, bir gözu mavi, bir gözu hardaldır.) dişi kedim asık suratlı olmayan tür olan "doll-face" yani bebek gibi yüzlü türdür . renki tortoiseshell (siyah karışık)iran kedisidir.

en kaliteli mamalar ile büyütüldüler .yeterice anne sütü aldılar ,Royal canın kitten mamayı geçtiler, tuvalet eğimtimini tamamlandılar ,kucak delisiler ve alıştırırsanız kucağınızda ve yatağınızda uyuyuverirler.

fotoğraf ve video isteyebilirsiniz .

yalnız biz yalovadayız detauli bilgi almak isteyenler özelden ulaşabilirler .

 Dolandırıcılara Dikkat! 

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • Sitemizde asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, telif hakları, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, sitemiz bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
0568