nettepet
nettepet

"Kar Beyazı Sevimlilik: Beyaz Pomeranian'ın Saf Güzelliği"

"Kar Beyazı Sevimlilik: Beyaz Pomeranian'ın Saf Güzelliği"

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 111830
İlan Tarihi 17 Kasım 2023
Türü Köpek
Cinsi Pomeranian Boo
Yaşı 3 Aylık
Cinsiyet Dişi
Aşı Durumu Yapıldı
Tuvalet Eğitimi Var
Kimden Petshop

Yavrupatiler: Sağlıklı ve Sevgi Dolu Patiler

Biz, Pomeranian ve Toy Poodle gibi sevimli ırkların dostluğunu ve sevgisini evinize getiriyoruz! Yavrupatiler olarak, her biri özenle yetiştirilen, veterinerler eşliğinde sağlık kontrolünden geçen ve sevgiyle büyütülen yavrularımızı sizinle buluşturuyoruz.

Evlerinizi Sıcaklıkla Dolduracak Yavrular Sağlıklı, oyuncu ve eğitilebilir dostlarımızla ailenize neşe katın. Her biri özel kişiliklere sahip, sevecen patilerimizle kalplerinizi fethedin.

Kalite ve Özenle Seçilmiş Irklar Yüksek standartlarda yetiştirilen Pomeranian ve Toy Poodle yavrularımız, genetik sağlıkları ve sevecen doğasıyla öne çıkıyor. Kaliteye önem verenler için ideal bir tercih.

Sizin ve Yavrularımızın Mutluluğu İçin Buradayız Biz, sevgiyle büyüttüğümüz yavrularımızı, onları sahiplenmek isteyen sevgi dolu ailelerle buluşturmak için buradayız. Her adımda destek veriyor, sizin ve yeni pati dostunuzun mutluluğunu ön planda tutuyoruz.

 Dolandırıcılara Dikkat! 

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • Sitemizde asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, telif hakları, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, sitemiz bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.