nettepet kategoriler
nettepet user

CİNS
ŞEHİRLER
    Kedi    British Shorthair

Anne Altından 2 Aylık - Safkan Dişi Ve Erkek

  Anne Altından 2 Aylık - Safkan Dişi Ve Erkek

Fotoğraflar yükleniyor

Detaylar

Adres
İstanbul / Ataşehir
Yaşı
2 Aylık
Cinsiyet
Dişi
Aşı Durumu
Yapıldı
Tuvalet Eğitimi
Var
Kimden
Sahibinden

Açıklama

11 Kasım doğumlu, sıfır kulak Scottish Fold  NY25 Golden Erkek ve British Shorthair Silver Dişi yavrularımı, anne sütünden kesildikleri 10 Ocak 2022 tarihinden sonra teslim edilmek üzere, ücret karşılığı sahiplendirilecektir.

Yavruların babası kendi kedim British Shorthair Golden NY25, Annesi Scottish Fold Bi Color safkan ebeveynlerdir. Yavrular henüz 1 aylık olmalarına karşın tuvaletlerini kuma yapmaya başlamış ve anne sütünün yanısıra kuru mamaya geçiş yapmıştır. Anne altında 2 ay kaldıktan sonra teslim edilecektir.

Sahiplendirme elden teslim yapılacaktır. Kesinlikle kargo vs. gibi bir taşıma talebini kabul etmiyorum. Petshop vs. işletmelere verilmeyecektir. 

Safkan kedi sahiplenmek için, bakım, beslenme, barınma konusunda yeterli bütçeye sahip olduğunu düşünen kişilerin iletişime geçmesini rica ederim.

ÜRETİCİ YADA PETSHOP DEĞİLİM, KENDİ KEDİMİN EVDE DOĞMUŞ SON DERECE SAĞLIKLI BİR ORTAMDA BÜYÜYEN, İYİ BAKILAN YAVRULARIDIR.

ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRME YAPILMAYACAKTIR.

İlan Pasif Durumdadır
Dolandırıcılara Karşı Dikkat
  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • Sitemizde asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, telif hakları, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, sitemiz bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Aşı Durumu
  • Aşı Durumu:
    Yapıldı
  • İç Parazit Aşısı:
  • Dış Parazit Aşısı: