1 yaşında safkan erkek chincilla

1 yaşında safkan erkek chincilla

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 103814
İlan Tarihi 20 Mayıs 2023
Türü Kedi
Cinsi Chinchilla
Yaşı 1 Yaşında
Cinsiyet Erkek
Aşı Durumu Yapıldı
Tuvalet Eğitimi Var
Kimden Sahibinden

Merhaba, oğlum 1 yaşında erkek annesi babası safkan chincilladır, 2 kez kızgınlığa girdi çiftleştiricek dişi bulamadığım için kısırlaştırmak zorunda kaldım. 1 sene royal canin baby ile 1 yaşından beri felicia kısırlaştırılmış mama ile beslendi düzenli her hafta bir kere yaş mama veriyorum. İç dış parazit aşıları tam karma aşısı 2 defa yaptırdım başka kedilerle teması olmadığı için daha sonra gerek duymadım, tüy dökme durumunu sabah ve akşam 15 dakika düzenli tarama ile uyguladığınız müddetçe tüy dökme konusunda endişeniz olmasın.


Evde beslemek için hakikaten en ideal cinslerden, çok oyuncudur ve ilgiyi çok sever :)

Sahiplendirme sebebim şehir dışı seyahatlerim arttığından ve iş yerinde çok vakit geçirdiğimden ötürü yalnız kalmasına gönlüm el vermediğinden sahiplendirmek istiyorum 5 şubat 2023 doğumludur.

 Dolandırıcılara Dikkat! 

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • Sitemizde asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, telif hakları, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, sitemiz bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
0568