TOY POODLE VE MALTİPO

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 88869
İlan Tarihi 19 Haziran 2022
Türü Köpek
Cinsi Toy Poodle
Yaşı 1 Aylık
Cinsiyet Her İkiside
Aşı Durumu Yapıldı
Tuvalet Eğitimi Var
Kimden Sahibinden

anne ve baba resimleri de mevcut . şuan 1 haftalıklar. Şunu söylemeliyim ki, Ben Kızım için Pedagog önerisi üzerine aldım. İyi ki de almışım.

Hayvan beslemek, çocuğun kendi kararlarını verme becerisine katkı sağlamaktadır. Özellikle çocukluktan ergenliğe geçiş döneminde evcil hayvanı olan çocukların yaş itibariyle hayvanın bakımı ile ilgili konularda daha fazla sorumluluk alması, onların özerklik kazanımını desteklemektedir. Evde evcil hayvan ile büyüyen çocuklarda sosyal becerilerde olumlu gelişmelere görülmektedir. Hayvanlar tedavi aracı olarak da karşımıza çıkmaktadır. Birçok rahatsızlığın tedavisine yardımcı olmaktadırlar. Hayvan destekli tedavilerin çocuklarda; hiperaktivite ve dikkat eksikliği, otizm, konuşma ve öğrenme güçlüğü, serebral palsi, kardiyolojik sorunlar, ağrı, psikiyatrik sorunlar, gelişim geriliği ve kanser gibi rahatsızlıklarda kullanılır. Araştırma sonuçlarına göre de bu rahatsızlıkların tedavisinde pozitif etkileri olmaktadır.Bize sadece yardım etmeye çalışan dostlarımızı koruma ve sevme konusunda çocuklarımızı eğitmek önemli sorumluluklarımızdan biridir.Yalnız yaşayanlar için çok güzel bir arkadaştır.Köpek bakımı konusunda size yardım ve destek için her zaman arayabilir danışabilirsiniz.

 

Köpekler konusunda Deneyimli ve profesyonel hassasiyetle hareket eden, bilinçli, sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarım.  Yavrularımızın hepsi sütten kesilene kadar annesinin yanında kalmış,

Veteriner kontrolünden geçerek başlanmış sağlıklı ve ırk garantili yavrulardır.  Form durumları harika olup yeni yuvalarına gitmeye hazır durumdalar. Yeni bir yavru sahiplenmek isteyen kişilerin, bir canlının tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek sorumluluk ve bilinçte olmalarını, yavru bakımı konusunda kendilerinden emin olarak aramalarını rica ediyoruz. Ailenize yeni bir üye katılacağını ve onun gereksinimleri konusunda hassas olmanız gerektiğini lütfen unutmayınız. Not: 18 yaşından küçük kişilerin ebeveyn kontrolünde iletişim kurması gerekmektedir.

 

 

ÜYE

SİMGE AKKOYUN

Üyelik tarihi: 16 Haziran 2022

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
İlan sahibi: SİMGE AKKOYUN
Ara WhatsApp

 Dolandırıcılara Dikkat! 

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • Sitemizde asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, telif hakları, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, sitemiz bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
0568