Scr Li Husky / DİŞİ / SATILIK

Scr Li Husky / DİŞİ / SATILIK

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 71855
İlan Tarihi 25 Mart 2021
Türü Köpek
Cinsi Husky
Yaşı 2 Aylık
Cinsiyet Dişi
Aşı Durumu Yapıldı
Tuvalet Eğitimi Var
Kimden Sahibinden

Sibirya Kurdu Karakter Özellikleri (Husky Karakter Özellikleri)


  Sibirya kurtları vahşi görüntüsü bir kenara bırakıldığında kibar ve iyi huylu köpeklerdir. Husky’ler (Sibirya Kurtları) başka köpekler, başka hayvanlar ve kendi türleriyle geçinmede de ılımlı, karakter olarak uysal ve zekidir. Sosyal olmalarının yanı sıra zaman zaman inatçı olabilirler. Çocuklarla dost olan bu köpekler, verilen komutları algılıyor dahi olsa, kendi açılarından uygun bulmadıkları komutları uygulamama eğilimi göstermektedir. Sibirya kurtları yavruluk döneminden itibaren sabır dolu ve tutarlı eğitimler verildiğinde, ileriki dönemlerde verilen komutlara karşılık almak da bir o kadar daha fazla olacaktır.


  Husky köpekler (Sibirya Kurtları) ulumayı severler fakat fazla havlayan türden köpekler değildirler. Havanın soğuk olduğu zamanlar enerji seviyeleri yüksek, egzersiz ihtiyaçları fazladır. Ancak hava ısındığında bu özelliklerini kısmen kaybetmektedir. 

Güvenilir Üye

Volkan HANCI

Üyelik tarihi: 13 Şubat 2019

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep533 950 87 88
WhatsApp533 950 87 88
İlan sahibi: Volkan HANCI
Ara WhatsApp

 Dolandırıcılara Dikkat! 

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • Sitemizde asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, telif hakları, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, sitemiz bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.