Sevimli Pomeranianlar Yavrularımız Ailenize Renk Katmaya Hazır

  • İstanbul
  • Tuzla
  • Yayla Mah.
Fiyat:
İlan No 110672
İlan Tarihi 12 Ekim 2023
Yaşı 3 Aylık
Cinsiyet Dişi
Aşı Durumu Yapıldı
İç Parazit Aşısı
Dış Parazit Aşısı
Kredi Kartı Ödeme
Şehir Dışına Gönderim
Tuvalet Eğitimi Var
Kimden Petshop
Yavru Patiler Pet Boutigue
Cep 532 419 78 25
İş 532 419 78 25
Ev 532 419 78 25

Merhaba,


Yavru Patiler' den Sevimli Pomeranianlar !" ile tanışmaya hazır mısınız? Bu tatlı yavrular, ailenize yeni bir üye eklemek ve evinize sevgi ve neşe getirmek için sabırsızlanıyorlar!


Bu safkan Pomeranian yavrular, sadakatleri ve cana yakınlıkları ile bilinirler. Her biri özel bir kişiliğe sahip ve size sadece sevgi ve neşe getirecekler. Onlarla zaman geçirirken gülümsemekten kendinizi alamayacaksınız!


Yavrularımızın sağlığı bizim için her zaman önceliklidir. Sağlık kontrolleri tamamlandı ve aşıları güncel. Size sağlıklı ve mutlu bir başlangıç sunuyoruz.


Eğer siz de ailenize bu sevimli Pomeranianları eklemek isterseniz, lütfen hemen bizimle iletişime geçin. Onlarla tanışmak ve sevgi dolu bir yuva sunmak için sabırsızlanıyoruz.


Yavrularımızı ve yeni sahiplerini beklemekten mutluluk duyuyoruz. İletişim bilgilerimiz aşağıda yer alıyor, herhangi bir soru sormaktan çekinmeyin.


İstanbul içerisinde aynı gün kapıda ödeme hizmetimiz ve şehir dışına aynı gün Thy hayvantaşımacılığı servisi ile gönderim yapılmaktadır.


Güncel yavrularımız ile ilgili detaylı bilgi almak için dilediğiniz zaman bizimle WhattsApp veya arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Bu ilan https://nettepet.com adresinde yer almaktadır.