ÖZEL KARAKTER, 0 NUMARA, DÜNYA TATLISI YAVRULAR **

ÖZEL KARAKTER, 0 NUMARA, DÜNYA TATLISI YAVRULAR **

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No 95024
İlan Tarihi 20 Kasım 2022
Türü Köpek
Cinsi Minyatür Pinscher
Yaşı 2 Aylık
Cinsiyet Her İkiside
Aşı Durumu Yapılmadı
Tuvalet Eğitimi Yok
Kimden Sahibinden

MERHABALAR;

ÖNCELİKLE YAVRULARIMIZ ÇOK SAĞLIKLI, ÇOK AKTİF VE ÇOK ZEKİLER. 10 GÜNLÜKKEN GÖZLERİ AÇILDI ,15 GÜNLÜKKEN YÜRÜMEYE EMEKLEMEYE BAŞLADILAR. 6 ADET YAVRUMUZ VARDIR 4 TANESİ DİŞİ 2 TANESİ ERKEK. HEPSİNİN TEK TEK DETAYLI FOTOĞRAFLARI, ANNE VE BABASININ FOTOĞRAFLARI, DOĞUM FOTOĞRAFLARI, KENDİNE HAS ÖZELLİKLERİ VARDIR.

► YAVRULARIMIZIN ANNESİ PEMBROKE WELSH CORGİ , BABASI İSE MİNYATÜR PİNSCHER CİNSLERİNE SAHİPTİRLER. ÖZELLİKLE ARAYIP SEÇTİĞİM BABA OLAN MİNYATÜR PİNSCHER İLE ÇİFTLEŞTİRME SONUCUNDA TAM İSTEDİĞİM SONUÇTA ÇOK ÖZEL BAŞKA HİÇBİR YERDE BULAMAYACAĞINIZ YAVRULAR DOĞMUŞTUR, ZATEN TÜRKİYEDE BU İKİ CİNSİN YAVRUSUNU BULMANIZ ÇOK ÇOK ZOR.

►KESİNLİKLE AMACIM TİCARET DEĞİLDİR, KENDİ EVİMDE BAKTIĞIM KÖPEĞİMİN YAVRULARIDIR. BAKABİLECEK İMKANIM OLSA HEPSİNE BAKARDIM ANCAK MALESEF 1 TANE BİLE KÖPEK BAKMAK BİLE ÇOK ZOR İKEN 6 TANE BAKMAK GERÇEKTEN BENİ AŞIYOR.

►YAVRULARIMIZIN ANNESİDE BABASIDA ÇOK ENERJİK OLDUĞUNDAN DOLAYI KENDİLERİDE İNANILMAZ DERECE ENERJİKLER SÜREKLİ OYUN OYNAMAK İSTİYORLAR YANİ BU KADAR ENERJİK ÇOK AZ KÖPEK GÖRDÜM.

►GERÇEKTEN ÇOK ZEKİ IRKLAR OLDUKLARI İÇİN HEM ÇOK AKILLILAR HEMDE VERECEĞİNİZ GÖREVLERE ÇOK UYGUN YETİŞTİRİLEBİLİRLER HATTA KORUMA GÖREVİ BİLE VERİLEBİLİR CİNSLERDİR.

►YAVRULARIMIZ ŞUAN 45 GÜNLÜKLER DİŞLERİ ÇIKALI 10 GÜN OLUYOR, MEMEDEN TAMAMEN KESİLELİ 1 HAFTA OLDU ŞUAN YENİ SAHİPLERİ TARAFINDAN BAKILABİLECEK DURUMA GELDİLER.

.►ANKARA/KEÇİÖREN TARAFINDA OTURMAKTAYIM, ZİYARET EDİP GÖREBİLİRSİNİZ YAVRULARI. BANA TELEFONDAN, İLAN MESAJLARINDAN VE WHATSAPP'TAN ULAŞABİLİRSİNİZ. YAVRULARI MERAK EDİYORSANIZ GÖRÜNTÜLÜ VE DETAYLI FOTOĞRAFLARLA GÖSTEREBİLİRİM.


 Dolandırıcılara Dikkat! 

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • Sitemizde asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, telif hakları, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, sitemiz bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
0568