4 yaşında afrika gri timneh papağanı

4 yaşında afrika gri timneh papağanı

Fotoğraflar yükleniyor

7.000
İlan No 92241
İlan Tarihi 17 Eylül 2022
Türü Kuş
Cinsi Papağan
Yaşı 4 Yaşında
Cinsiyet Erkek
Aşı Durumu Yapılmadı
Tuvalet Eğitimi Yok
Kimden Sahibinden

Yeteri kadar zaman ayıramadığımız için papağanımızı sahiplendirmek istiyorum. Yanında kafesi verilecektir. Bakımına ve beslenmesine dikkat ediyoruz. Pelet yem, aspir tohumu, keten tohumu ve haşlanmış patates, bezelye, havuç gibi sebzelerle besliyoruz. 

Hırlamıyor ve saldırmıyor fakat elimize alamıyoruz. Isıracağından korktuğumuz için elimize alıştıramadık. Fakat ceviz gibi sevdiği yiyecekler gösterdiğimizde istediğimiz yere örneğin tüneğine gidiyor. Kanatlarını aç, dön gibi komutlar verince komutları ödül karşılığında yerine getiriyor. Eğitilebilecek zeki bir kuş fakat biz ısırmasından korktuğumuz için bu kadar ilerleyebildik. 

Kafese hapsetmek istemediğimiz için sürekli dışarda kendisi için hazırlanmış tünekli oyun alanında zaman geçirdi. Tüy yolmaz. Strese girmemiştir. 

 Dolandırıcılara Dikkat! 

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • Sitemizde asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, telif hakları, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, sitemiz bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
0568